Dalintis Spausdinti Įsiminti Pamiršti Atgal

Parduodamas Namas Klaipėdos r. Veiviržėnai

Kodas 23869
Savivaldybė Klaipėdos r.
Mikrorajonas/gyvenvietė Veiviržėnų mstl.
Vietovė/Gatvė Veiviržėnai
Kaina 65000.00 Eurai
Plotas (m2) 120.0
Kaina 1 kv.m. 541.7 Eurai
Sklypo plotas 13.00 arų
Aukštas 2
Namo tipas mūrinis
Šildymas geoterminis
Statybos m. 2011
Parduodamas 2 aukštų su mansarda naujos statybos 120 kv.m. kotedžas. Puikiame gamtos kampelyje, Klaipėdos rajone , šalia Veiviržėnų miestelio. Namas pilnai įrengtas. Pirmame aukšte svetainė sujungta su virtuve ir vonios kambarys. Antrame aukšte holas, du miegamieji ir vonios kambarys. Visuose kambariuose sudėtos ąžuolinės parketlentės. Pirmo aukšto svetainėje įrengtas puikus židinys su granito akmens apdaila. Į antrą aukštą veda uosiniai laiptai. Paliekami virtuvei specialiai gaminti baldai su visa integruota buitine technika (indaplovė, keramikinė kaitlentė, orkaitė). Taip pat paliekamas ir dviejų durų šaldytuvas. Koridoriuje ir abiejuose miegamuosiuose sumontuotos sieninės spintos su veidrodžiais. Vonios kambaryje taip pat sumontuoti pagal užsakymą gaminti baldai. Svetainėje ir miegamuosiuose taip pat paliekami baldai.
Namas šildomas ekologišku ir ekonomišku geoterminiu katilu. Sumontuotas švediškas VILA šilumos siurblys. Taip pat šildytis galima ir svetainėje esančiu židiniu. Kanalizacija vietinė - Traidenis. Vanduo iš miestelio bokšto už simbolinę kainą.
Šalia namo 13 arų sklypas su jaunu,bet jau vaisiais gausiu sodu ir nuostabia, ką tik suręsta, rąstine pirtimi (pirtis bei priešpirčio kambarys). Kelias iki namo asfaltuotas, kruopščiai prižiūrimas tiek gyventojų tiek seniūnijos visais metų laikais.
Visai netoliese prateka Veiviržo upė. Už 4 km jaukus Veiviržėnų miestelis, turintis gimnaziją, vaikų darželį, ambulatoriją, bažnyčią ir jaunatvišką bei aktyvią bendruomenę.
Namai laisvi ir paruošti sutikti naujus šeimininkus. Reikalingas kosmetinis remontas. Su rimtai susidomėjusiais kaina gali būti derinama.
Dėl platesnės informacijos skambinkite telefonu 8 663 55774, говорю по-русски , rašykite Rasa@vestus.lt
Daugiau panašių pasiūlymų - www.vestus.lt
Kvalifikuotas nekilnojamojo turto vertinimas. Patariame.
VESTUS – trumpiausias kelias į savo namus. TIKRA LAIKU NAUDINGA
Rasa ŽYMANTIENĖ
Telefonas: 8 663 55774, 8 46 311881
El. paštas: Rasa@vestus.lt