Dalintis Spausdinti Įsiminti Pamiršti Atgal

Parduodamas Namas Klaipėdos r. Naujoji g.

Kodas 27625
Savivaldybė Klaipėdos r.
Mikrorajonas/gyvenvietė Purmalių k.
Vietovė/Gatvė Naujoji g.
Kaina 195000.00 Eurai
Plotas (m2) 247.0
Kaina 1 kv.m. 789.5 Eurai
Sklypo plotas 15.00 arų
Aukštas 2
Namo tipas mūrinis
Šildymas dujos
Statybos m. 2005
PARDUODAMAS ERDVUS KOKYBIŠKAS A+ KLASĖS NAMAS SU 15a kraštiniu sklypu.

Parduodamas 2 aukštų, prabangiai ir skoningai įrengtas namas, gražioje ir patogioje priemiesčio vietoje (tik 8km iki miesto centro, 3km iki jūros), su gerai išvystyta infrastruktūra. Didieji priekybos centrai (IKI ir RIMI apie 2km), mini-priekybos centras 50m. Šalia įsikūrusios vaistinė, picerija, automobilių dalys, veterinarijos klinika, paštas, supermarketas (50m.)

Nustatytu patogiu tvarkaraščiu važiuoja autobusas (stotelė 200m), maršrutinis taksi važiuoja iki namo durų.

NAMAS su dideliu garažu dviem automobiliams, dideliu žemės sklypu (Iš viso 39a.). Parduodama su 15a, 23a ar 39a (sklypo dydis koreguoja kainą). Parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Patogus išplanavimas, pritaikytas šeimai.

Atliktas kapitalinis vidaus remontas, įrengta jautri signalizacija su kameromis, apsauginės žaliuzės, atnaujinta buitinė technika, santechnika, išmani šviestuvų sistema, led apšvietimas, įtempiamos lubos, dekoracinės sienos, virtuvinis komplektas, kiekvieno kambario baldai kurti pagal užsakymą. Projektas planuotas ir įvykdytas dizainerės, todėl namo dizainas vientisas, jaukus ir išsiskiriantis.

NAMO IŠPLANAVIMAS:

1a.- Rūbinė, edrvus koridorius, darbo kabinetas, san. mazgas ir dušinė. Erdvi svetainė su židiniu, sujungta su virtuve. Šeimos valgomasis.

2a- Didysis miegamasis sujungtas su atskira vonia (san.mazgas ir sūkurinė vonia), papildomas san.mazgas ir dušinė, du miegamieji, erdvi antro aukšto aikštelė.

Puikus ir patogus išplanavimas, todėl puikiai tinka šeimai su keliais vaikais. Kambariai ir jų baldai, sienos universalūs, todėl tiks bet kuriam šeimos nariui. Kaina derinama su rimtu pirkėju.

YRA GALIMYBĖ įnešti pradinį įnašą ir rezervuoti namą - susitarus sąlygas. ESAME LANKSTŪS, todėl jeigu yra noras, rasime kelių susitarti. Variantų su keitimais ar išsimokėtinai nesiūlyti.
Dėl kitos informacijos skambinti tel. (8 663 55774), (8 46) 311881. El. paštas Rasa@vestus.lt
Daugiau panašių pasiūlymų - www.vestus.lt
Kvalifikuotas nekilnojamojo turto vertinimas. Patariame.
VESTUS – trumpiausias kelias į savo namus. TIKRA LAIKU NAUDINGA
Rasa ŽYMANTIENĖ
Telefonas: 8 663 55774, 8 46 311881
El. paštas: Rasa@vestus.lt