Dalintis Spausdinti Įsiminti Pamiršti Atgal

Parduodamas Butas Klaipėdos m. J. Janonio g.

Kodas 27333
Savivaldybė Klaipėdos m.
Mikrorajonas/gyvenvietė Senamiestis
Vietovė/Gatvė J. Janonio g.
Kaina 115000.00 Eurai
Aukštas 3/3
Plotas 86.0
Statybos metai 1955
Kambarių skaičius 3
Balkonai 2
Rūsys 1
Parduodamas puikiai įrengtas 3 kambarių, 86 kv. m. butas per du aukštus su įrengta erdvia palėpe, 3/3. Parduodamas su visais baldais. Atlikta kapitalinė rekonstrukcija, kuri visiškai užbaigta ir įteisinta Registrų centre.
Pirmame aukšte - koridorius, miegamasis, virtuvė su kambariu ir vonios kambarys. Vonios kambaryje įrengtos šildomos grindys. Virtuvėje integruota buitinė technika.
Antrame aukšte - palėpėje, yra didelė svetainė, kurioje yra atskira zona su darbo stalu, natūralios odos minkštas kampas su ištiesiama lova, bei dar viena sofa lova. Taip pat antrame aukšte yra erdvi vonios patalpa su kampine masažine PAA vonia.
Antrame aukšte visur rinktinio šviesaus uosio parketas, 8 velux langai, ant kiekvieno neperšviečiamos žaliuzės, uosiniai laiptai. Naujomis molinėmis čerpėmis dengtas stogas, sutvarkyti kaminai. Visiškai nauja elektros instaliacija ir visi vamzdynai, vandens filtrai. Ventiliatoriai su automatine rėle ir drėgmės davikliais. Pirmame aukšte elektra šildomos vonios grindys, antrame aukšte - nuo dujų katilo.
Bute yra įrengta signalizacija, du balkonai į kiemą ir gatvę, skalbimo mašina, didelis šaldytuvas, AEG dujinė viryklė, ZANUSSI elektrinė orkaitė. Antras aukštas turi autonominį dujinį šildymą. Šildymas automatiškai reguliuojamas nustačius pageidaujamą temperatūrą dieną ir naktį. Butui priklauso rūsys.
Dėl kitos informacijos skambinkite tel. 8 663 55774, 8 46 311881, rašyti Rasa@vestus.lt
Daugiau panašių pasiūlymų - www.vestus.lt
Kvalifikuotas nekilnojamojo turto vertinimas. Patariame.
VESTUS – trumpiausias kelias į savo namus.
TIKRA LAIKU NAUDINGA
Rasa ŽYMANTIENĖ
Telefonas: 8 663 55774, 8 46 311881
El. paštas: Rasa@vestus.lt